OLEKSANDR DIKHTIAR

Phone +421919366281
Address Num. J.MurgasaPiešťanySlovakia
Email odikhtiar@gmail.com
Я шалено щасливий бути фотографом, адже я можу проілюструвати вашу особисту історію відмінними знімками, на яких ви будете виглядати природно і відчувати справжні емоції. Історію, унікальну для кожної людини. Історію, якою захочеться поділитися з іншими. Я спеціалізуюся на зйомці закоханих пар, їх весіль, сімей та дітей, а також на індивідуальній зйомці.

Подивіться моє портфоліо і, коли будете готові, зв'яжіться зі мною будь-яким зручним способом. Буду радий зустрітися і обговорити те, яким або якою ви хочете бачити себе на фотографії.


Image alt
ОСОБЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ
Подивіться моє портфоліо і, коли будете готові, зв'яжіться зі мною будь-яким зручним способом. Буду радий зустрітися та обговорити те, як чи яким ви хочете бачити себе на фотографії.
Весільна
Ціна за 1 годину 60 євро, друк 20 фотографій розміром 10х15 в гравірованій дерев'яній коробці з кришкою на магнітах з USB носієм в середині
Сімейна
Ціна за годину зйомки 60 євро за годину, 200-250 оброблених фото, ретуш 20 фото вибраних мною   
Індивідуальна
Фотосесія від 1 години, ціна від 60 євро за годину, придуманий образ, оренда плаття з наявного асортименту, кава/чай та душевна бесіда з фотографом безкоштовно

Відповім на всі запитання 

Тисніть кнопку та пишіть мені в соц мережі !!!!!

«Что мне нравится в фотографии, так это то, что в ней пойман момент, который ушел навсегда, который невозможно воспроизвести»
Карл Лагерфельд
МОЇ КОНТАКТИ
Мої контакти

Соціальні мережі